• Головна
  • На Волині відбулася легалізації тіньової зайнятості
12:54, 28 жовтня 2015 р.

На Волині відбулася легалізації тіньової зайнятості

Проведені заходи в області у напрямку легалізації тіньової зайнятості сприяли офіційному працевлаштуванню 552 найманих працівників. Як результат, на Волині з дотриманням усіх законодавчих норм додатково виплачено 1,9 мільйона зарплати, а до бюджету спрямовано 0,7 мільйона гривень ПДФО.

Окрім ефективної протидії «тіньовій» зайнятості, фахівці ДФС Волині у складі спеціальних комісій при органах влади чи в індивідуальному порядку в січні – вересні 2015 року поспілкувалися з 1800 працедавцями. Підставою для цих співбесід стало ігнорування окремими платниками законодавчих норм щодо оплати праці.

«В зв’язку з процесами децентралізації органи влади на місцях отримали додаткові аргументи для того, щоб переконувати роботодавців дотримуватися усіх визначених законодавством норм щодо оплати праці найманих працівників. До речі, більшість проведених співбесід сприяли порозумінню між фіскалами і роботодавцями - півтори тисячі працедавців підвищили рівень оплати праці до гарантованого державою. До бюджету спрямовано додаткових 0,3 мільйона гривень ПДФО», - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Олександр Юристовський. Також рівень мінімальної заробітної плати з 01.09.2015 підвищено до 1378 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...