ЗВЕРНЕННЯ представників громадських організацій та об’єднань міста Луцька

Позитивно ми оцінюємо й включення у Програму пункту про відновлення проведення у Луцьку щорічного міського конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї.
Однак вважаємо, що прийняття Програми є більше декларативним рішенням, адже відсутність необхідних бюджетних коштів у попередні два роки, коли діяла подібна Програма, фактично заблокувало проведення конкурсу проектів.
Зважаючи на це, пропонуємо:
1. Міській раді - при підготовці проекту міського бюджету на 2012 рік передбачити суму необхідну на виконання Програми підтримки дітей, молоді, жінок та сім’ї на 2012-2015 роки, зокрема - 100 тис. гривень для проведення міського конкурсу проектів програм, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім’ї;
2. Міському голові - після затвердження необхідної суми коштів на проведення конкурсу створити робочу групу за участі депутатів, працівників виконавчих органів ради та представників громадських організацій міста для узгодження актуальних і пріоритетних проблем, задля розв’язання яких і буде проводитися конкурс у 2012 році та для розробки нового Положення про порядок проведення міського конкурсу.
Зі свого боку зобов’язуємось брати активну участь у лобіюванні прийняття цих питань перед депутатами та працівниками виконавчих органів ради. Також підтверджуємо свою зацікавленість участю в консультаціях із розробки нормативних актів необхідних для проведення міського конкурсу.
Водночас заявляємо про свою готовність до активного відстоювання інтересів громадських організацій міста й користувачів їх послуг всіма доступними законними методами.
Вважаємо, що лише партнерські відносини та відкрита і чесна політика щодо громадських організацій зможуть принести користь всій громаді нашого міста. Щиро сподіваємося на співпрацю та позитивне вирішення поставлених питань.
Від імені громадських організацій міста Луцька.

ЗВЕРНЕННЯ представників громадських організацій та об’єднань міста Луцька, фото-1
ЗВЕРНЕННЯ представників громадських організацій та об’єднань міста Луцька, фото-2
ЗВЕРНЕННЯ представників громадських організацій та об’єднань міста Луцька, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі