09:00, 28 жовтня 2015 р.

Луцьк шукає співочі таланти

Уже п’ятий рік поспіль ВОГО «Ми+» проводить творчий вокальний конкурс WMA (Weplus Music Awards), у якому можуть взяти участь усі бажаючі. Це музичне талант-шоу, основною метою якого є пошук і розвиток пісенного таланту підлітків Волині

Як повідомляють організатри, всі конкурсанти обираються на кастингу шляхом публічних прослуховувань компетентними у вокальній, акторській, режисерській сферах суддями. Наступний етап – це щотижневі виступи, що супроводжуються хореграфічними та акторськими постановками. Фінал відбувається, коли залишається три учасники, яким за результатами виступу присуджуються перше друге та третє місця з відповідними призами.

Кожному учаснику допомагає в організації постановок, підборі та репетиціях пісень індивідуальний PR-менеджер.

Конкурс дає змогу учасникам отримати хороший досвід у підготовці до виступів ( кожен має лише тиждень, щоб підготувати свій виступ, а це не лише заспівати пісню, а й обдумати постановку); дисциплінує (цей конкус орієнтовно триває 2,5 місяця, тому саме цей період повинен дисциплінувати та дати витримку); розвиває (різноманітні конкурси, змагання завжди розвивають, а для творчої людини це і є одним із необхідних аспектів).

Цьогоріч конкурс стартує 31 жовтня. Кастинг розпочнеться о 13.00 у Волинському державному училищі культури і мистецтв імені І. В. Стравінського, за адресою вул. Шевченка, 50.

Учасники мають змогу зареєструватись в онлайн режимі або ж безпосередньо в день кастингу. Десятьох конкурсантів, які змагатимуться далі, обиратимуть: переможниця та лауреат численних пісенних конкурсів та фестивалів Галина Конах, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик, переможець в номінації «найкращий вокаліст» міжнародного конкурсу « X-star», лідер музичного гурту OneLightInsideВалентин Мушинський, громадський діяч, режисер за освітою Сергій Семенюк та переможниця й лауреат міжнародних конкурсів по класу скрипки Катерина Семнюк.

Реєстрація та участь у проекты є безкоштовною. Детальніше про конкурс можна дізнатися в офіційній групі в соціальній мережі ВКонтакті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...