• Головна
  • У податкову службу Волині додали закарпатської «свіжої крові»
12:00, 16 грудня 2011 р.

У податкову службу Волині додали закарпатської «свіжої крові»

У Луцьку відрекомендували Голову Державної податкової служби у Волинській області Володимира Михальчича. Він, як відомо кілька місяців очолював Комісію з проведення реорганізації ДПА в області.

Власне, з цієї нагоди на Волинь прибув директор Департаменту боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПС України Олександр Головач.

Пан Головач озвучив наказ датований 12 грудня 2011-го і завізований  підписаний головою Державної податкової служби України Олександром Клименком. У ньому йдеться про призначення на посаду голови ДПА на Волині Володимира Михалчича. Київський гість нагадав, що пан Михалчич донедавна обіймав посаду начальника Тячівської міжрайонної податкової інспекції на Закарпатті. Зі слів Олександра Головача нового головного податківця Волині призначили з погодження Міністра фінансів України, Волинської ОДА і Тячівської РДА.
Тож Головач побажав Володимирові Михалчичу та всьому колективу податківців «виконання всіх завдань, які стоять перед податковою службою у Волинській області».

Губернатор Волині Борис Клімчук призначення Михалчича – це правильний і нормальний процес.

«Відбувається правильний, нормальний процес ротації керівних кадрів в Україні у цілому, на Волині – зокрема. Ми, волиняни, завжди з радістю зустрічаємо людей з інших регіонів. Маючи на увазі – що свіжа кров. Це так, жарт, але дуже серйозний. Тому, що специфіка роботи податкової служби, інших служб, правоохоронних органів така, що на багато речей треба завжди дивитися свіжим оком. Мати свіжий погляд, стосунки, які не пов’язані з тим, що відбувається під час довгого перебування на одній і тій самій посаді, в одному і тому самому регіоні. Володимир Миколайович, Ви – досвідчений податковик, людина, яка розуміє, що податки беруть із економіки та бізнесу», – сказав волинський губернатор.

Разом із тим Клімчук згадав і про екс-очільника волинських податківців Миколу Гринюка, якого на урочистостях не було. «Я хочу сказати добрі слова на адресу Миколи Гринюка, який працював з нами ці непрості роки, коли відбувалися зміни», – зауважив Клімчук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...