![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
15:21, 31 жовтня 2015 р.
Зупинено спробу передачі наркотиків до колонії
Працівниками Маневицького виправної колонії попереджено чергову спробу доставки наркотичних засобів до установи. В ході реалізації оперативної інформації оперативними працівниками установи спільно з працівниками Маневицького РВ УМВС України у Волинській області при спробі здійснити перекид було затримано громадянина, який мав при собі 3 пакунки з невідомим вмістом.
В ході огляду вмісту одного з пакунків працівниками Маневицького РВ УМВС України у Волинській області було виявлено чотири з половиною пігулки білого кольору невідомого походження із написом В-8, в інших двох пакунках знаходилась подрібнена речовина рослинного походження зеленого кольору.
Варто зазначити, що затриманий громадянин нещодавно відбував покарання в Маневицькій виправній колонії (№ 42). Вилучені речовини направлено для проведення фізико-хімічної експертизи.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...