• Головна
  • На облаштування доріг Волині надійде 15 мільйонів гривень
16:25, 31 жовтня 2015 р.

На облаштування доріг Волині надійде 15 мільйонів гривень

Стан надходження митних платежів, дозволяє прогнозувати, що на ремонт доріг у жовтні надійде щонайменше 15 мільйонів гривень. «Такий результат став можливим завдяки підвищенню ефективності адміністрування митних платежів протягом останніх двох місяців, більш якісній боротьбі з контрабандою та упередженню корупційних проявів,»- вважає в.о. начальника Волинської митниці ДФС Юрій Мацібора.

Як запевнив Юрій Ігорович, останнім часом він приділив максимум уваги підвищенню місця аналітичної складової в роботі митниці. Відтак, фахівці митниці стали більш активно працювати на виявлення ризиків та своєчасно реагують на спроби незаконного переміщення товарів чи наміри окремих бізнесменів «вирішити питання» у корупційній платі.

Про підвищення ефективності боротьби з незаконним переміщенням товарів свідчить десятки фактів виявлення та недопущення незаконного переміщення товарів.

Зокрема, протягом останніх тижнів посадовці Волинської митниці ДФС виявили 10 резонансних фактів порушення митного законодавства

У переліку найбільш дієвих фактів запобіганню митним порушенням посадовцями митниці – попередження спроб незаконного вивезенню з України через Волинську митницю ДФС декількох партій бурштину.

Як зазначає керівник митної установи, громадяни-порушники, як правило, декларують для переміщення вартісного каміння смугу спрощеного руху «зелений коридор». Тому перетин кордону таким «туристами» вимагає особливої пильності від посадовців Волинської митниці.

Однак, бурштин – не єдиний предмет контрабанди в зоні діяльності Волинської митниці ДФС.

Останнім часом посадовці митниці викривали спроби незаконного вивезення валюти. Підакцизні товари, зокрема цигарки теж є предметом контрабандного переміщення. Окрім цього, волинські митники попередили спробу незаконного переміщення великої партії біологічних добавок.

«Це зовсім не окремі факти боротьби з контрабандою, а свідчення системної та досить якісної роботи у напрямку запобігання незаконному переміщенню товарів і валюти», - підкреслив Юрій Мацібора.

Таким чином, якість аналітики, протидія контрабанді та належний сервіс шляхом запровадження належного сервісу – три складові, що в комплексі своїм результатом мають збільшення надходжень митних платежів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #дороги #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...