• Головна
  • У Луцьку відбувся вишкіл історичного фехтування «Ландскнехт»
13:54, 31 жовтня 2015 р.

У Луцьку відбувся вишкіл історичного фехтування «Ландскнехт»

У Луцьку відбувся вишкіл історичного фехтування "Ландскнехт", тематикою якого було вибрано історичне фехтування як практична складова військового ремесла середньовіччя. 

Вишкіл "Ландскнехт" проходив у Замку Любарта, а замок цей за своє життя побачив лицарів чимало. Автентичності вишколу надало і те, що провід та інструктори були в справжніх середньовічних костюмах або вміло поєднали їх з звичайним пластовим одностроєм. 
В ході програми, лицарі розказали як і про свої костюми, так і про обладунки різних типів, а також про зброю якою користувались в середньовіччі. Частина зброї та принципи поводження з нею були наочно продемонстровані на вишколі, тож кожен бажаючий міг випробувати її в ділі. Окрім цікавих гутірок були і практичні заняття по історичному фехтуванню. Закінчили перший день вишколу вечерею та ватрою на березі річки Стир. 

У другий день вишколу відбулася гутірка про середньовічні музичні інструменти та гра на них, справжня середньовічна гра, а також зустріч з Козацько-Стрілецьким Братством, які продемонстрували озброєння козаків від часі Січі до сучасності, себто те озброєння, яке використовують сучасні Українські козаки в Російсько-Українській війні. Пізніше відбувся майстер-клас по стрільбі з лука та арбалета. 
На закінченню вишколу відбувся турнір з фехтування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вишкіл
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...