• Головна
  • Резолюція всеукраїнської молодіжної акції на підтримку саміту Україна-ЄС
10:00, 17 грудня 2011 р.

Резолюція всеукраїнської молодіжної акції на підтримку саміту Україна-ЄС

Ми, молодь України, вимагаємо від президента і уряду парафувати на цьому саміті Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Це зробить наш шлях до Європи незворотнім.

Україна має унікальний шанс стати частиною єдиного європейського простору. Ми зобов’язані скористатися цим шансом, адже наступної нагоди приєднатися до європейської спільноти доведеться чекати десятиліттями. Ми не бажаємо чекати – ми хочемо жити в Європі, бо ми – європейці!

Влада робить усе можливе, аби зірвати узгодження тексту Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Влада боїться Європи, бо не відповідає європейським стандартам. Влада штовхає країну в минуле, знищуючи українську державність, перетворюючи нашу Україну на регіон чужої імперії.

Шлях до саміту Україна-ЄС був тривалий і нелегкий. Опозиція домоглася, щоб Верховна Рада ухвалила постанову, яка визначила курс України на євроінтеграцію.

19 грудня – важливий день для України. Влада не має права відмовити нам у європейському майбутньому – вона мусить зробити все, щоб парафувати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом.

Угода про асоціацію з ЄС – це відповідь на запитання, в якій Україні ми житимемо далі. Чи це буде європейська Україна, де цінується передусім життя людини і людська гідність, чи це буде Радянський Союз номер 2.

Молодь України зробила свій вибір: ми хочемо жити в Європі, а не на задвірках цивілізації.

Українська молодь єдина в тому, що Україна повинна стати частиною об’єднаної Європи.

Молодь України обирає життя в демократичній Україні – де не принижують людей, де кожен може реалізувати себе, де поважають права громадян, де немає корупції і де перед законом всі рівні.

Ми закликаємо владу почути молодих: ми вимагаємо парафувати Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Це зробить наш поступ до Європи реальним, а не тільки на словах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...