• Головна
  • Роль вітамінів при поліпшенні зору
Реклама
14:54, 2 жовтня 2015 р.

Роль вітамінів при поліпшенні зору

Реклама

На сьогоднішній день вітаміни необхідні всім, як здоровим людям, так і людям з серйозними захворюваннями. Зараз досить багато препаратів, які продаються в аптеках і здатні замінити натуральні продукти. Дійсно, концентрація вітамінів в таких комплексних лікувальних препаратах досить велика. Це можуть бути як натуральні препарати, так і синтетичні.

Але природним шляхом вітаміни потрапляють в організм людини за допомогою приймання їжі. Завдяки взаємодії між собою, мінерали та корисні компоненти можуть впливати практично на всі можливі біохімічні реакції в організмі, на процеси у внутрішніх органах і системах, забезпечувати коректну роботу тканин і клітин.

Ці корисні мікроелементи можуть впливати не тільки на здоров'я людини, але і на самопочуття та емоційний тон. Так млявість і відсутність сил на роботу - це ознаки браку життєвоважливих вітамінів і мінералів в тілі.

У даній статті ми розглянемо вплив вітамінних комплексів на зір людини. Всім відомо, що близько 80% всієї інформації, яку ми отримуємо щодня, ми бачимо. Очі - це одні з найважливіших органів, без яких просто неможливо повноцінно жити.
Для того, щоб зір не «падав», лікарі радять побільше приймати каротиноїдів. До цих речовин відноситься всім відомий бета каротин або
вітамін А, що міститься у великій кількості у моркві. В Україні існує велика кількість виробників і постачальників подібних препаратів. Це NOW FOODS, Puritan's Pride і вітаміни SOLGAR.

За допомогою каротиноїдів можна впливати на сітківку ока, на якій максимально відображається потік світла. Також за допомогою даних корисних речовин можна запобігти розвитку патологічних змін у сітківці. Після прийому вітамінів протягом декількох тижнів помітно покращаться гострота зору і зона чутливості ока.

Якщо ж говорити про продукти, які слід вживати для підвищення зору і його збереження, то існують декілька основних. По-перше, це чорниця. Саме в цих ягодах зосереджено найбільша кількість вітаміну А та інших корисних компонентів, які є важливими для очей. У чорниці міститься найбільша концентрація таких речовин як флавоноїди, які сприяють хорошому зору в темні часи доби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...