• Головна
  • Відбулася перша чвертьфінальна гра Луцької ліги КВН
09:20, 19 грудня 2011 р.

Відбулася перша чвертьфінальна гра Луцької ліги КВН

У Луцьку знову запалювали позитив молоді команди з КВН ліги Луцька 15 грудня на І-чвертьфіналі гри. Захід відбувався з ініціативи Луцького клубу КВН, громадських організацій – “Фундації Регіональних Ініціатив”, та "Української Народної Молоді", за підтримки благодійного фонду Миколи Яручика і відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міської ради. Незмінний генеральним спонсор – ТзОВ "АПЕЛЬСИН". Захід відбувався під патронатом політичної партії «УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО».

За місце у фіналі змагались команди:

«Ласкаво просимо» з ЛНТУ,
«Позитивні віруси» з геофаку ВНУ,
«Пінопласт» з істфаку ВНУ,
а також команда, яка за словами ведучого, Сергія Абрамчука, розірвала на шмаття зал на минулій грі -
«На парапєтє» - збірна міст: Ковеля та Дубно.
Рівень їхніх жартів оцінювали: голова Волинського осередку політичної партії «Україна майбутнього» Віталій Ляцевич, благодійник та депутат міськради Микола Яручик, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, депутат обласної ради В’ячеслав Рубльов, капітан команди збірної Рівного з КВН-у Микола Коваль, учасниця збірної Луцька сезонів 1993-99 років Олена Гармаш та перший ведучий волинського КВН-у Юрій Яцюк.
Змагання відбувались у три конкурси: візитка,розминка та конкурс імпровізації(учасники за добу до гри отримали завдання і повинні були підготувати його). 
Також протягом гри організатори збирали кошти для дошкільного навчального закладу №21 та для Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Подарунки для діток, куплені на ці гроші, відвезуть у заклади у День Святого Миколая.
Команди не тільки жартували на теми із життя, а також згадували і суспільно важливі проблеми нашого міста такі як нещодавня пожежа у ЦУМі, чи «Альфа-клубі». «З лозунгом “йолочка зажгісь” у ЦУМі розпочали святкування нового року,» - іронічно жартувала команда «Позитивні віруси». А також вперше у своєму житті ведучий КВН ховався від відомого співака Філіпа Кіркорова, під час одного з номерів тієї ж команди.
У чвертьфіналі гри Луцької ліги КВН був досить незвичний конкурс розминки, адже цього разу не глядачі задавали запитання учасникам, а самі ж команди повинні були придумати по два питання і мати на них і свою відповідь, а не лише чути відповіді суперників. Під час цього конкурсу від запитань у ведучого, навіть збільшували очі в розмірі…від здивування. Запитання від команди «На парапєтє» було досить цікавим, та визначало знання гідрології «Чому у Києві є підземне метро, а в Луцьку немає?» на що команди відповідали по-різному, і глядачі реагували теж по-різному. Однак відповідь самих же «На парапєтє» була простою – бо у Луцьку Стир пускає підземні води. 
Під час остаточних підрахунків отриманих командами балів глядачів розважали світловим шоу від Дани Варенич. Інтрига трималась доти доки ведучий не почав оголошувати зайняті командами місця у грі. В остаточному підрахунку балів четверте місце посіла команда «Ласкаво просимо», третє - «Позитивних вірусів», срібними призерами стали учасники збірної «Пінопласт», а перемогла команда учасники якої «вбивали хвилювання і самі вбилися», які за словами Сергія Абрамчука не тільки класно танцюють, але й класно танцюють, адже і сам підтанцьовував, команда-переможець минулої гри КВН ліги Луцька – команда збірна міст Ковеля та Дубно «На парапєтє». Трьом хлопцям знову вдалося порвати зал.

Відбулася перша чвертьфінальна гра Луцької ліги КВН, фото-1
Відбулася перша чвертьфінальна гра Луцької ліги КВН, фото-2
Відбулася перша чвертьфінальна гра Луцької ліги КВН, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...