• Головна
  • У Німеччині відбувся тренінг за участю лучан
15:15, 4 листопада 2015 р.

У Німеччині відбувся тренінг за участю лучан

       26-28 жовтня 2015 року в м. Регенсбург (Німеччина) відбувся тренінг у рамках проекту COMUS “Переваги інтегрованого і партисипативного підходу”, в якому взяли участь проектні менеджери пілотних міст Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, національні координатори та проектні організатори. Луцьк, як пілотне місто з реалізації проекту в Україні, представляла начальник управління культури міської ради Тетяна Гнатів. Тренінг, який ознаменув початок другого етапу реалізації проекту COMUS – Фазу планування, провів провідний експерт проекту COMUS Філіп Стейн за участі регіонального координатора Організації міст світової спадщини М. Ріппа та С. Хауер (Регенсбург).

       Довідково:

       Проект «Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадами» COMUS — це спільний проект Ради Європи та Європейського Союзу.

       Мета проекту - розробка інноваційних моделей планування, що сприяють розв’язанню практичних проблем в історичних містах. Такі моделі та рішення щодо реабілітації культурно-історичної спадщини та її сучасного використання, розв’язання соціальних проблем, залучення громадськості до процесу прийняття політичних рішень, вдосконалення транспортного обслуговування, розвитку туризму та торгівельних зон, використання пустищ, поліпшення житлового фонду тощо мають відповідати європейським нормам і тенденціям, щоб стати привабливими для міжнародних інвесторів.

       Партнером проекту є Організація міст всесвітньої спадщини, мережа яких у Європі становить 141 місто.

       Проект COMUS реалізуватиметься в шести країнах Східного партнерства – Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні, – від кожної з яких представлене одне пілотне місто і два супровідні міста, що братимуть участь у навчальних тренінгах та конференціях.

       В Україні переможцем конкурсу та пілотним містом визнано Луцьк.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Німеччина #тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
В Україні Бахмут став кривавим виром для двох військових
СБУ обшукала православний храм в Івано-Франківську
Російський мафіозний бос попереджає, що в країні зміниться влада
Матеріал опублікований за темою: Від 30 до 70 доларів за барель. Євросоюз вирішує, якою має бути "стеля" ціни на російську нафту Переговори між дипломатами ЄС щодо обмеження цін на російську нафту затягуються Країни G7 і Австралія домовилися про фіксовану
Оголошення
live comments feed...