• Головна
  • Очікуються спортивні заходи у зимовий період
14:29, 5 листопада 2015 р.

Очікуються спортивні заходи у зимовий період

У період з 01 грудня 2015 року по 28 лютого 2016 року в Волинській області будуть проводитися Всеукраїнські спортивно-масові заходи в зимовий період «Спортивна зима».

Основною метою даного заходу є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом в зимовий канікульний період, популяризація зимових видів спорту, пропаганда активного способу життя як одного з чинників гармонійного розвитку людини. Виховання патріотичних почуттів, культури святкування та свідомої потреби до занять фізичною культурою у дітей напередодні та під час Новорічних та Різдвяних свят.

Змагання у рамках заходу проводяться серед дітей дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області, вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дітей підліткових клубів за місцем проживання та осіб, які займаються у фізично-оздоровчих групах місцевих центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Змагання будуть включати такі практичні спортивно-масові заходи:

-​ проведення спортивних змагань з елементами видів спорту, лижних гонок, хокею з шайбою, бігу на ковзанах;

-​ проведення спортивних естафет, туристичних походів, рухливих ігор, прогулянок на свіжому повітрі, залучення до заходів відомих спортсменів і проведення їх показових виступів;

-​ конкурс малюнку, фото, як я відпочиваю на тему: «Спорт для всіх за здоровий спосіб життя».

Активні учасники й переможці заходів будуть нагороджені заохочувальними призами та нагородною атрибутикою від організаторів заходів.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зима #спорт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...