• Головна
  • У луцьких магазинах продають прострочені ковбаси, консерви та пиво
15:14, 19 грудня 2011 р.

У луцьких магазинах продають прострочені ковбаси, консерви та пиво

З  8 по 15 грудня поточного року перевірено 25 закладів торгівлі і  ресторанного  господарства міста Луцька. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцькради.

Порушення виявлені на 8 об’єктах. Накладено 8 штрафів на суму 1105 гривень. Винесено 1 постанову про обмеження асортименту, відсторонено від роботи 3 особи до проходження періодичного медичного огляду. Вилучено з обігу 9,41 кг небезпечних продуктів харчування.

В магазині «Продукти» на вулиці Сенаторки Левчанівської, 2 ПП Бочнюка А.С. порушувалось товарне сусідство: на одній вазі зважувались м’ясні півфабрикати, цукерки, ковбасні вироби. Підприємця оштрафовано.

В закусочній «Пивна хата», по вулиці Винниченка, 69, ПП Дублін О.С. прибирання виробничих приміщень та прилеглої до закладу території своєчасно не проводиться. Порушувались правила товарного сусідства, поряд зберігали сирі і готові харчові продукти. За виявлені порушення адміністратора-бармена Найдюк А.І. притягнуто до адмінвідповідальності.

Магазин «Рогалики» на вулиці Шевченка, 43 ПП Рогаля Л.О. працював без гарячої води, режим миття інвентарю порушувався. Не дотримувались правила товарного сусідства при зважуванні харчових продуктів. Виявлено в продажі ковбасу з минулим терміном придатності, яку вилучено з обігу в кількості 1,15 кг. Тимчасово заборонено реалізацію вагової продукції до забезпечення магазину гарячою водою. Підприємця оштрафовано.

Поданням головного лікаря відсторонено від роботи дві особи їдальні цукрового заводу до проходження ними медогляду. Завідувачку їдальні Мороз Л.І., за порушення вимог санправил, притягнуто до адміністративної відповідальності.

В торговому павільйоні «Делікатеси» на території ринку «Північний» ПП Смолярчук О.П., порушуються правила товарного сусідства: на одній вазі зважували ковбасні вироби, цитрусові, півфабрикати. Підприємця оштрафовано.

В торговому павільйоні на вулиці Дубнівській, 2а ПП Павловича П.В. також відмічено порушення товарного сусідства – в морозильній камері морозиво зберігалось разом із сирими півфабрикатами. Продавці працювали без повного комплекту санітарного одягу, особові медичні книжки їх на робочому місці були відсутні. Підприємця притягнуто до адміністративної відповідальності.

В магазині «Сова» на проспекті Соборності, 11А ПП Герасимюка В.М. виявлено м’ясні, ковбасні вироби та консерви, термін придатності яких минув. Вилучено з продажу 2,79 кг небезпечних харчових продуктів. Підприємця оштрафовано.

В торговому павільйоні на вулиці Рівненській, 2 ПП Тивонюк Н.П.  продавалось пиво з минулим терміном придатності, яке вилучено з обігу в кількості 5,5 л. Продавця було відсторонено від роботи до проходження медичного огляду. Підприємця та продавця за порушення санітарних правил оштрафовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...