• Головна
  • Де недорого купити віскі у Луцьку: http://elit-alco.com.ua/catalog/whiskey
Реклама
13:28, 28 жовтня 2015 р.

Де недорого купити віскі у Луцьку: http://elit-alco.com.ua/catalog/whiskey

Реклама

Без вишуканих елітних алкогольних напоїв, мабуть, не може обійтися жодне добре організоване свято. Сьогодні віртуальні полиці спеціальних магазинів з продажу елітного алкоголю, такого як Еліт Алко, у всьому різноманітті представляють свій багатий асортимент. У магазині, який справедливо вважається парадизом для справжніх шанувальників елітного алкоголю, на http://elit-alco.com.ua/catalog/whiskey представлена ​​продукція з усього світу, тільки вищої якості і за досить демократичними цінами. Тут кожному надається можливість вибрати будь-яку марку справжнього коньяку, джину або рому, якісного ароматного шампанського або бренді, віскі або текіли.

А тепер перенесемося в сувору скелясту Шотландію, на п'ять століть тому. Тут вперше в промислових масштабах шотландськими ченцями був освоєний процес дистиляції, що дозволило отримати напій, відомий сьогодні кожному. Однак слід зауважити, що гнали цю вогненну рідину на перших порах виключно в «мирних» (медичних) цілях. Універсальний медичний засіб, що володів чудодійною силою, серед шотландців отримав назву uisge beatha. Саме таке ім'я цього міцного напою в ті роки було відомо по всій Шотландії. Дослівно назву цю з кельтського діалекту можна перекласти як «вода життя».

Виключне право на процес дистиляції на території Шотландії вже на початку XVI століття належало Гільдії цирульників г.Едінбурга. Нащадки войовничого і гордого кельтського народу досі вважають найефективнішим засобом для профілактики простудних захворювань гаряче питво «тодди», приготоване з додаванням віскі. На початку XVIII століття солод, з якого гнали віскі на території всієї Великобританії, був обкладений податком. І тільки у віддалених гірських шотландських селищах віскі продовжували робити з дотриманням всіх норм і старих технологій.

На завершення екскурсії в далеке минуле міцних напоїв поспішаємо повідомити гарну новину. Сьогодні у Луцьку на http://elit-alco.com.ua/catalog/gin кожен бажаючий може вибрати за смаком і інші елітні не менше легендарні напої, наприклад, джин, коньяк або ром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...