• Головна
  • Програма підтримки ОСББ у м. Луцьку активно обговорюється з місцевою владою
13:38, 20 грудня 2011 р.

Програма підтримки ОСББ у м. Луцьку активно обговорюється з місцевою владою

З початку грудня 2011 року за підтримки Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН і Міжнародного фонду «Відродження» у Луцьку реалізується проект «Створення Програми підтримки ОСББ у м. Луцьку». Автором проекту виступає Асоціація ОСББ «Лучани». Таким чином, місцеві об’єднання намагаються власноруч розробити та пролобіювати документ, який послужить офіційною правовою платформою стосунків між місцевою владою та ОСББ. На жаль, поки що про рівноправне партнерство у цих відносинах говорити не приходиться, об’єднання скоріше виступають в ролі прохачів, коли справа стосується тих сторін діяльності ОСББ, які потребують залучення органів місцевого самоврядування.

За недовгий час реалізації проекту вже вдалося досягти певного прогресу та розпочати діалог з місцевою владою. Зокрема, минулого тижня відбулась серія робочих зустрічей голів ОСББ та делегатів від муніципалітету. Зі сторони влади на розмову зголосились представники депутатського корпусу, департаменту ЖКГ, виконавчих органів Луцької міської ради.

В результаті робочих засідань було визначено членів робочої групи, що безпосередньо будуть працювати над розробкою Програми підтримки ОСББ у м. Луцьку. Основні положення Програми визначили за результатами соціальних опитувань, які виявили найбільш проблемні для об’єднань питання, що потребують фінансування із боку місцевої влади.

Подібні Програми підтримки ОСББ діють уже в багатьох містах України, але не варто забувати, що кожна область має свої особливості, тому експерти робочої групи провели різносторонній аналіз цих Програм і зійшлися на рішенні впровадити найбільш успішні практики у Луцьку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...