
14:08, 9 листопада 2015 р.
Луцькі макарони завоювали золоту медаль
Волинський виробник ТОВ «ПК «Заграва» вперше взяв участь у престижній виставці «WORLD FOOD Ukraine 2015», яка проходила у Києві. Перша спроба виявилася успішною. Відбулася презентація оновленої торгової марки «Makarella». Зокрема було проведено дегустацію макаронних виробів, а також зустрічі з представниками найбільших торгових мереж, дистриб'юторами, представниками іноземних компаній.
ТМ «Makarella» отримала диплом та золоту медаль 18-го щорічного Міжнародного дегустаційного конкурсу «WORLDFOOD Ukraine 2015». Дегустаційна комісія відзначила високу якість, багатий смак та ідеальний вигляд макаронів після варіння – вони не розварюються та не злипаються. Також позитивної оцінки удостоїлася нова 1-кілограмова упаковка ТМ «Makarella» – вона зручна, має європейський вигляд, інформативна (містить інструкцію приготування, рецепти соусів до макаронів).
«Нова «Makarella» в найближчий час займе достойне місце на полицях національних мереж і споживачі зможуть купувати та смакувати високоякісні макаронні вироби», - говорить директор ТОВ «ПК «Заграва» Наталія Ничай.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:44
16 липня
13:45
16 липня
09:46
16 липня
14:21
14 липня
Будівельні пилососи: як обрати найкращу модель
Новини компаній
10:00
12 липня
ТОП новини
live comments feed...