• Головна
  • На Волині третина вулиць не мають покажчиків з назвами
11:00, 21 грудня 2011 р.

На Волині третина вулиць не мають покажчиків з назвами

У рамках підготовки до Всеукраїнського перепису населення, що проводитиметься  у 2012 році, ведуться роботи з упорядкування вулиць та встановлення меж населених пунктів. Про це під час першого засідання регіональної комісії з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення розповів виконувач обов’язків начальника Головного  управління статистики Волинської облдержадміністрації Вадим Науменко.

За його словами, з метою координації дій Кабінет Міністрів створив спеціальну міжвідомчу комісію, яка й контролюватиме підготовку до перепису. Своєю чергою, у регіонах були створені такі ж комісії обласного підпорядкування. До їхніх обов’язків входить забезпечити ефективне проведення заходів із переписування населення.

На Волині, зокрема, ведеться встановлення меж населених пунктів та складання списків сіл. «Ця робота ведеться з початку року відповідно до плану, встановленого Держкомстатом України», – зазначив Вадим Науменко.

За його словами, також заразу населених пунктах Волині встановлюють таблички із назвами вулиць, бо «безіменними» є 32% з них.

Ще він розповів про те, що з 28 листопада 125 найманих працівників складають списки житлових будинків у містах Волинської області. «Робота дуже масштабна», – зауважив виконувач обов’язки начальника Головного  управління статистики Волинської облдержадміністрації і наголосив, що, попри великий обсяг робіт, підготовка буде завершена в зазначені терміни.

Заступник голови Волинської ОДА Едуард Стоєв, своєю чергою, попросив представників відомств, які беруть безпосередню участь в організації Всеукраїнського перепису населення, активно співпрацювати між собою для здійснення контролю за підготовкою до перепису.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...