• Головна
  • На Волині КРУ шукає псевдо-«чорнобильців»
13:00, 21 грудня 2011 р.

На Волині КРУ шукає псевдо-«чорнобильців»

В управлінні праці й соцзахисту Волинської ОДА працюють фахівці з КРУ, які перевіряють достовірність документів постраждалих від наслідків аварії на ЧАЕС.

Тим часом,  під час засідання постійної комісії облради 20 грудня, депутатам Волиньради під час сесії 27 грудня пропонують виокремити 20% субвенцій із Держбюджету на пільгове медичне обслуговування людей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Таку пропозицію озвучив начальник Головного фінансового управління ОДА Ігор Никитюк.
Члени комісії його підтримали й рекомендували раді внести відповідні поправки до проекту рішення про затвердження Порядку використання грошей облбюджету на пільгове медобслуговування «чорнобильців».

Зі слів Ігоря Никитюка, відокремивши гроші для ліквідаторів від загального обсягу субвенцій, їх вдасться направити конкретно на цю категорію громадян.

Депутати також погодилися з пропозиціями головного фінансиста Волині й рекомендували управлінню охорони здоров’я ОДА визначити лікувальні заклади, які можуть надавати так звані безоплатні рецепти, а управлінню праці й соцзахисту розробити положення про ведення обліку первинних документів, які необхідні для того, щоб такі рецепти відшкодовувати. Адже поки що, як зауважив Ігор Никитюк, «один район веде по-одному, інший – по-іншому».

Начальник Головного управління праці, соціальних питань та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА Олександр Жураківський нагадав членам комісії, що наразі статус постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС є в понад 150-ти тисяч волинян. Серед них – більше 3,5 тисяч інвалідів.

Секретар комісії, «бютівець» Віктор Коротун поцікавився, чи перевіряли фахівці управління документи постраждалих. Мовляв, зі ЗМІ він дізнався, що в Україні чимало людей виготовили «липові» посвідчення й протизаконно користуються пільгами й отримують виплати.
Зі слів Жураківського, наразі в їхньому управлінні працюють фахівці з КРУ, які й перевіряють достовірність документів постраждалим від чорнобильської катастрофи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...