• Головна
  • На луцькому спирто-горілчаному комбінату боргують зарплату
15:22, 22 грудня 2011 р.

На луцькому спирто-горілчаному комбінату боргують зарплату

Заступник луцького міського голови Василь Байцим розповів, що на ЛСК існує заборгованість із виплати заробітної платні. Про це йшлося сьогодні під час засідання комісії у стінах луцької мерії, де обговорювали питання заборгованості із виплати заробітної платні, – інформує інтернет-видання «Волинська правда».

Заступник Луцького міського голови Василь Байцим зауважив, що нині заборгованість із виплати заробітної платні складає 97 тисяч гривень. Під час наради також присутнім нагадали про те, що луцький спирто-горілчаний комбінат перебуває у стадії реорганізації, тобто підприємство нині саме себе не фінансує, адже вливається до лав державного підприємства. Під час наради було вирішено звернутися саме до «Укрспирту», щоб поліпшити ситуацію із виплатою заробітної платні на цьому підприємстві.

Нагадаємо, що й депутатів Луцькради продовжує непокоїти питання волинської горілки. Так, депутат Луцької міської ради Сергій Сівак зауважив, що до нього звернулися мешканці міста Луцька із проханням прояснити ситуацію, пов’язану із недостатньою інформацією про діяльність підприємства державної форми власності – Луцького сприто-горілчаного комбінату.

Мовляв, «сам факт недостатньої відкритості у висвітленні роботи підприємства, яке сподівається на підтримку своєї продукції з боку широкої аудиторії потенційних споживачів вже викликає, м’яко кажучи, здивування». Незаперечним фактом є і відсутність у торговельній мережі високоякісної брендової горілки марки «Віват» та заміна юридичної адреси підприємства.

Також депутатів непокоїть доля 200 працівників заводу та їх сімей, зайнятих про процесі виробництва та припинення надходжень до міського бюджету від діяльності заводу.

Сівак просить секретаря Луцької міської ради Григорія Пустовіта протягом найближчого часу організувати зустріч адміністрації комбінату з представниками депутатських фракцій Луцької міської ради. Також депутат прагне отримати і відповіді на запитання: скільки втрат уже поніс міський бюджет Луцька від перенесення юридичної адреси підприємства Луцький СГК в місто Бровари, які прогнозовані втрати проектованого зараз міського бюджету 2012 року від таких змін та можливої зупинки й переобладнання підприємства, чи будуть в майбутньому збережені робочі місця для працівників заводу.

Під час обговорення цього питання Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що нині підприємство відновлює свою роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...