• Головна
  • Підприємці Луцька пікетували суд, бо не можуть забрати гроші
14:55, 25 грудня 2011 р.

Підприємці Луцька пікетували суд, бо не можуть забрати гроші


Тепер власника приватної фірми звинувачують в обмані. Про це йдеться у сюжеті журналістки Катерини Вознюк на телеканалі «ICTV».
«Він приховав від влади факт продажу підприємцям споруд. При цьому, сплачуючи мізерну плату, брав з підприємців не малу суму», – каже організатор акції Володимир Кунц.
«Він здавав в оренду торгові місця, які нами збудовані і є нашою власністю. І за оренду він брав гроші, на що не мав права, і не платив нічого в місцеву казну», – говорить підприємець Володимир Віжевський.
10 мільйонів гривень, які отримав чоловік із часу викупу павільйонів, люди вимагають повернути. За документами, які лежали у луцькій міськраді, орендар скандальної земельної ділянки брав плату за використання торгових павільйонів. Вони ж давно належать підприємцям. Чиновники виявили розбіжності – з ними бізнесмен оренду землі людям не погодив.
Судова тяганина між приватною фірмою та підприємцями триває 3 роки. Аби привернути увагу Феміди, бізнесмени почали акцію протесту перед стінами суду, де триває процес. Угоди оренди з приватною фірмою частини підприємців судді уже скасували. Власники торгових павільйонів, які вимагають повернути їм гроші, безпідставно сплачені за оренду, і досі шукають справедливості. З рішенням суду приватна фірма, яка брала плату за оренду, не погоджується і своєї вини не визнає.
В обох сторін конфлікту – своя правда. Крапок в історії, які має поставити правосуддя, чекають і чиновники, і бізнесмени, і орендар землі. А підприємці наступну акцію протесту обіцяють провести під стінами польського консульства – аби привернути увагу європейської країни до українського беззаконня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...