• Головна
  • Не сотвори собі кумира, але рівняйся на кращих: У Луцьку студенти зустрічались з Успіхом
10:36, 26 грудня 2011 р.

Не сотвори собі кумира, але рівняйся на кращих: У Луцьку студенти зустрічались з Успіхом

Доказом цього стали розповіді відомих у Волинській області та далеко за її межами людей про шлях до визнання. «Зустріч з Успіхом» - під такою назвою проходили зустрічі молодих і успішних зі студентами Волинського національного університету імені Лесі Українки що днями відбулися у Луцьку. Заходи відбулись в межах проекту Волинського Інституту Права «Покращення професійного рівня та рівня зайнятості Волинської молоді», що реалізується за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА.

Своїм досвідом з молоддю ділились депутати Луцької міської ради Антон Сосновський, Андрій Осіпов та Роман Бондарук, Валентна Мисюк – директор Арт-студії LUCKY, засновник та редактор першого Волинського журналу на автомобільну тематику «Авто MIX», Михайло Зданевич – директор тренінгового центру ТзОВ «Квадрат Зданевича».

«Зустріч з Успіхом» - це реальна можливість для молоді, будучи ще студентом, набратись досвіду, завести нові корисні знайомства, отримати відповіді на запитання щодо того як правильно та ефективно будувати кар’єру, повірити у власні сили, зрозуміти свою роль у суспільстві. Постійний рух вперед, бажання працювати й реалізувати себе у професійній площині і є тим чарівним ключиком, який відкриває двері до успіху, визнання, великих досягнень, слави. Це не аксіома, але про це в один голос говорять усі, хто ці двері вже відкрив.

Студенти активно вели діалог з учасниками, запитували, слухали, просили поради. Такі зустрічі дійсно потрібні студентству, адже вихід молоді на ринок праці, відбувається, не після закінчення ВУЗу, а під час навчання. І саме тоді молодим людям важливо продемонструвати позитивні приклади, надихнути їх на роботу над собою, стимулювати їх особисту ініціативу.

Не сотвори собі кумира, але рівняйся на кращих: У Луцьку студенти зустрічались з Успіхом, фото-1
Не сотвори собі кумира, але рівняйся на кращих: У Луцьку студенти зустрічались з Успіхом, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...