• Головна
  • Проект Положення Підрозділу для ОСББ вступив у стадію розробки
12:39, 26 грудня 2011 р.

Проект Положення Підрозділу для ОСББ вступив у стадію розробки

Днями відбулась робоча зустріч керівників Луцьких ОСББ у межах проекту «Для ОСББ – свій підрозділ!», який реалізовує ОСББ «Росинка» за підтримки Асоціації підтримки та розвитку ОСББ та ОСН.

На зустрічі було підведено підсумки опитування голів ОСББ, яке мало на меті сформувати загальну картину того, яким же бачать об’єднання новостворений орган, його структуру, функції, завдання, компетенцію, повноваження. Розглянули також досвід муніципальних відомств, що займаються питаннями ОСББ у інших регіонах України та можливості застосування ефективних підходів при створенні аналогічного підрозділу у Луцьку.

На засіданні визначили членів робочої групи, що працюватиме над створенням Положення про діяльність підрозділу підтримки ОСББ при Луцькій міській раді. Дане положення розроблятиметься на основі практик вже діючих у інших містах підрозділів, а також за результатами проведеного анкетування, що визначило актуальні потреби ОСББ у Луцьку.

Наразі ведеться активна робота над проектом Положенням про діяльність підрозділу для ОСББ. Те, що над створенням підрозділу працюють саме ОСББ, дає всі підстави говорити про ефективність та дієвість майбутнього департаменту, адже кому як не самим об’єднанням знати як краще організувати роботу органу, що ними опікуватиметься. Проте, не варто забувати, що позитивного результату можна досягти тільки за умов тісної співпраці з органами місцевого самоврядування. Тому наступним кроком реалізаторів проекту будуть зустрічі з представниками депутатського сектору та обговорення усіх можливих варіантів діяльності майбутнього підрозділу і визначення найефективнішої стратегії впровадження відділу, який буде не просто однією зі структур при міській раді, а повноцінним лобістом, що сприятиме розвитку ОСББ.

Проект Положення Підрозділу для ОСББ вступив у стадію розробки, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...