• Головна
  • Фінансування волинської освіти збільшиться на 300 мільйонів гривень?
16:30, 28 грудня 2011 р.

Фінансування волинської освіти збільшиться на 300 мільйонів гривень?

У гуманітарній сфері у Волинській області лишаються ті ж самі пріоритети – охорона здоров’я, освіта, культура. Про це говорив заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк 28 грудня під час засідання регіональної ради гуманітарного розвитку.

Як зауважив заступник губернатора, дуже багато інформації, яка стосується гуманітарної сфери, не доходить до громадян. І це породжує спекуляції, особливо напередодні парламентських виборів.

Загалом він розповів, що у сфері гуманітарної політики лишаються ті самі пріоритети, що були у 2011 році – охорона здоров’я, освіта, культура. Відмітив Курилюк, що у 2012-му збільшиться їхнє фінансування.

Щодо охорони здоров’я, то чиновник зазначив: «Наші плани не міняються. Ми продовжуємо роботу, хоча є багато розмов, депутатських звернень». Тому надалі працюватимуть над оптимізацією мережі лікувальних закладів, буде побудований перинатальний центр у Луцьку.

За словами Курилюка, на фінансування програм у сфері медицини у області буде сімдесят мільйонів гривень. Десять мільйонів передбачається на санітарний транспорт, 45 мільйонів – на медикаменти. Загалом фінансування волинської медицини у 2012 році буде більшим на 24%, ніж у 2011-му.

Окрім того, заступник губернатора розповів, що на 300 мільйонів гривень збільшиться фінансування освіти. У 2012 році планують відкрити до десяти дитячих садків, переважно шляхом реконструкції. Курилюк зауважив, що кошти на освіту розподілятимуть таким чином, щоб на них претендували усі території, а не лише міста.

Також, за словами посадовця, у 2012 році буде 40% ріст видатків на культуру. Але, у зв’язку із зростанням цін на енергоносії і підвищенням рівня зарплати, не дуже багато лишається на програми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...