• Головна
  • У Луцьку не хлоруватимуть воду
13:00, 29 грудня 2011 р.

У Луцьку не хлоруватимуть воду

Питання якості питної води в містах завжди залишалось важливим. Цього року ДКП «Луцькводоканал» вдалось зробити два суттєві кроки, які мають підвищити якість води, що споживається лучанами через загальноміські мережі водопостачання. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцькради.

З розмови із керівником «Луцькводоканалу» Іваном Корчуком стало відомо, що підприємство приступає до здійснення двох важливих проектів: «Реконструкція системи знезараження питної води на станції водопідготовки Дубнівського водозабору м. Луцьк» та «Модернізація технологічних систем станції водопідготовки м. Луцьк».

Перший проект дозволить нашому місту повністю відмовитись від хлору як основного елементу системи знезараження питної води. Загальна вартість програми сягає майже 300 тисяч гривень. З цієї суми 77 тисяч - власні кошти підприємства (тобто кошти міста), а інша частина – фінансується з Державного бюджету України.

Інший масштабніший проект вартуватиме 24 мільйона «28 грудня в Києві було прийнято рішення про виділення з Державного бюджету України 8 млн грн для реалізації першої черги проекту. ДКП «Луцькводоканал» також бере участь і своїми коштами – 2,8 млн грн. Отже, за 10,8 млн грн вже у першому кварталі 2012 року відбудеться монтаж нових фільтраційних установок на міській станції водопідготовки», – наголосив Іван Корчук.

Коментуючи ситуацію, Луцький міський голова Микола Романюк сказав: «Одним iз пріоритетних завдань міської влади є турбота про здоров’я лучан. Якісні зміни в системі постачання питної води, на моє переконання, цьому лише сприятимуть. Мене тішить те, що завдяки підтримці керівництва області нам вдалось розпочати такі важливі для Луцька заходи».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...