• Головна
  • Депутати обговорили зміни до міського бюджету
17:27, 2 грудня 2015 р.

Депутати обговорили зміни до міського бюджету

    В ході роботи обранці громади розглянули питання щодо обрання заступника та секретаря постійної комісії. Так, голова комісії Павло Данильчук зауважив, що були досягнуті певні домовленості і тому на посаду заступника пропонує кандидатуру Сергія Були, а секретаря — Тараса Шляхтича. Обранці громади підтримали ці пропозиції.

      Обговорили члени комісії й кандидатури на посаду заступників міського голови. Представляв кандидатів міський голова Микола Романюк, який коротко розповів, хто і за яку галузь відповідатиме. Так, він запропонував на посаду першого заступника міського голови Тараса Яковлева, заступників — Богдана Гончарука, Сергія Григоренка, Юрія Моклицю, заступника міського голови, керуючого справами виконкому Юрія Вербича.

       Члени постійної комісії мали змогу задати питання кожному з претендентів.

       Також міський голова Микола Романюк представив й кандидатів у члени виконавчого комітету. Він пояснив присутнім, що згідно норм чинного законодавства до складу виконкому за посадою входять міський голова, його заступники та секретар міської ради. Крім того, він повідомив, що чисельний склад виконкому не зміниться і залишиться 19 осіб.

       Микола Романюк повідомив, що за домовленостями з керівниками фракцій політичних партій, які пройшли у міськраду, кожен подав кандидатуру. Так, від УКРОПу це: Орест Маховський та Олександр Тиводар, Олег Бондарук (Народний контроль), Андрій Парфенюк (Радикальна партія України), Роман Романюк (БПП “Солідарність”), Антон Сухомлин (“Самопоміч”), Ірина Чебелюк (ВО “Батьківщина”), Михайло Щур (ВО “Свобода”) та Сергій Романчук.

       Також до складу виконкому пропонується включити начальника Луцького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинської області Ігоря Муковоза, голову Ради голів ОСББ м. Луцьк Романа Бондарука, генерального директора ТзОВ “Луцька картонно-паперова фабрика” Олександра Шараєва.

       Розглянули члени виконкому й проект змін до міського бюджету. Так, начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова поінформувала про основні зміни. Вона детально розповіла, що членами виконавчого комітету було зроблено перерозподіл коштів, які надійшли у вигляді субвенції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...