12:32, 3 грудня 2015 р.

50 мільйонів на ремонт доріг

У листопаді 2015 року Волинська митниця ДФС перевиконала індикативні показники з наповнення держбюджету майже на 96 мільйонів гривень. Відтак, в зв’язку з експериментом у кількох областях України, на облаштування волинських доріг за підсумками листопада до обласного бюджету спрямовано 46,5 мільйона гривень.

«Таке суттєве фінансове забезпечення реконструкції доріг на Волині –прямий наслідок покращення адміністрування митних платежів, більш якісного підходу до визначення митної вартості вантажів і відповідного кадрового забезпечення. Окрім того, саме в останні місяці ми виявили та зупинили роботу так званих «сірих» схем під час розмитнення вантажів, налагодили конструктивний діалог з представниками бізнесу. Тож, завдяки цьому, Волинська митниця ДФС стала більш привабливою для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, а це означає збільшення кількості представників підприємництва, котрі бажають розмитнювати вантажі на Волині», - повідомив в.о.начальника Волинської митниці ДФС Юрій Ігорович Мацібора.

Як зазначив керівник волинських митників, саме комплекс ініційованих ним протягом останніх трьох місяців заходів дозволив переформатувати роботу Волинської митниці ДФС у напрямку максимального залучення коштів до бюджету.

«Підсилення аналітичної складової у роботі, обґрунтована кадрова ротація і суворе дотримання норм Митного кодексу України під час виконання усіх митних процедур - це ті кроки, що дозволяють нам прогнозувати стабільне перевиконання індикативних показників до кінця цього фінансового року», - підкреслив Юрій Ігорович.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#митниця #дороги #гроші
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...