• Головна
  • У Луцьку проходить VI Міжнародний мовно-літературний комплекс
10:00, 3 грудня 2015 р.

У Луцьку проходить VI Міжнародний мовно-літературний комплекс

ІІІ (обласний) етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудеться у Луцьку

Конкурс для учнів ЗНЗ, ПТНЗ та студентів ВНЗ відбуватиметься 5 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького». Про це повідомили у відділі гуманітарних дисциплін ВІППО.

З метою формування національного характеру, розвитку творчого потенціалу особистості, підвищення рівня знань з української мови і літератури, виховання у молодого покоління любові до мови нашого народу, забезпечення її всебічного розвитку, а також вивчення та популяризації творчості Тараса Шевченка у 2010 році започатковано проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка як щорічного загальнонаціонального заходу. Він проводиться згідно з Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928/2010 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка».

На Волині у жовтні 2015 року проходили І та ІІ етапи VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. ІІІ (обласний) етап конкурсу для учнів ЗНЗ, ПТНЗ та студентів ВНЗ відбуватиметься 05 грудня 2015 року на базі комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького».

У конкурсі візьмуть участь 143 учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Волині та ліцеїв обласного підпорядкування, а також учні ПТНЗ та студенти ВНЗ.

Журі на чолі з Ніною Петрівною Литвинюк (Горик), членом Волинської організації Національної спілки письменників України, лауреатом багатьох літературних премій, заслуженим вчителем України, визначить переможців, а дипломанти І та ІІ ступенів виборюватимуть перемогу на фінальному етапі конкурсу в січні 2016 року.

Урочистості з нагоди проведення ІІІ (обласного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбудуться 05 грудня 2015 року (початок о 10.00 годині) на базі комунального закладу «Луцька гімназія № 4 імені Модеста Левицького» (директорОлександр Мишковець) за адресою: Луцьк, проспект Волі, 25.

Присутніх вітатимуть заступник начальника управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації Людмила Плахотна та ректор Волинського інституту післядипломної педагогічної освітиПетро Олешко.

До розмови про Кобзаря запрошено голову журі обласного етапу конкурсу заслуженого вчителя України, члена Національної спілки письменників України, викладача Луцького педагогічного коледжу Ніну Петрівну Литвинюк (Горик).

Конкурс проводиться Міністерством освіти і науки України за сприяння управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації, Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Джерело: Волинські новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...