
16:51, 4 грудня 2015 р.
На Волинь прийшла допомога з Данії
Благодійний фонд «Волинь-2014» 2 грудня отримав гуманітарний вантаж з Данії обсягом понад 13 тонн, який зібрали представники Українсько-данської волонтерської спілки «Збережи Україну».
Про це йдеться у повідомленні фонду в соціальній мережі Facebook.
Серед вантажу: вживані одяг та взуття, меблі, постільна білизна та медичний одяг, шкільне обладнання та багато іншого. Склад для розміщення речей надала благодійникам приватний підприємець Матяшова.
А вже сьогодні, в Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, волинські благодійники частину отриманого гуманітарного вантажу передали для потреб Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни.
Представники БФ «Волинь-2014» привезли в медичну установу крісла-туалети, ходулі, табурети для душа, столи та комоди, а також медичний одяг.
Ще частину вантажу, здебільшого одяг та взуття, передано для громади та родин загиблих воїнів учасників Антитерористичної операції села Піддубці Луцького району, а також Луцькій общині кримських татар і представникам громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:21
14 липня
Будівельні пилососи: як обрати найкращу модель
Новини компаній
10:00
12 липня
22:31
11 липня
Як стати тестувальником з нуля у 2025
Новини компаній
13:00
10 липня
live comments feed...