• Головна
  • Демобілізованих учасників АТО влаштовують на роботу
17:53, 4 грудня 2015 р.

Демобілізованих учасників АТО влаштовують на роботу

«Служба зайнятості, як державна структура, не чекакаючи особливих рішень та постанов розробила власний план дій», – заявила Кумчук Раїса Євгенівна, директор Волинського обласного центру зайнятості під час прес-конференції у Луцьку.

За наданою інформацією у період за січень – листопад 2015 року мали статус безробітного 1480 осіб з інвалідністю. Працевлаштовані з них близько 23% (341 особа).

Статистика свідчить, що із числа демобілізованих військовослужбовців (а це 1267) осіб, 49 мають групу інвалідності. Сприяння у працевлаштуванні осіб з інвалідністю відбувається у співпраці з громадськими організаціями.

Особлива увага надається демобілізованим учасникам АТО. Зокрема, проводяться заходи соціально-психологічної реабілітації та професійної самореалізації бувших військовослужбовців. Так, служба зайнятості області налагодила співпрацю із соціальними партнерами щодо психологічних аспектів взаємодії з учасниками АТО та членами їх сімей. Проводяться робочі зустрічі, семінари, тренінги.

Станом на 01.10.2015 до обласної служби зайнятості звернулося 870 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. З них працевлаштовано 123 особи, а 80 започаткували власну справу завдяки одноразовій виплаті допомоги по безробіттю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#АТО #бійці #війна #допомога #влада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...