• Головна
  • Платники податків Волині перерахували на 820 мільйонів гривень більше
16:45, 5 грудня 2015 р.

Платники податків Волині перерахували на 820 мільйонів гривень більше

Протягом одинадцяти місяців 2015 року на Волині до бюджетів всіх рівнів сплачено майже 2,8 мільярда гривень податкових платежів. Ця сума надходжень перевищує минулорічні показники на 820 мільйонів гривень.

Позитивна динаміка у сплаті податків характеризує як стан надходжень до держбюджету, так і сплату податків до місцевих скарбниць області.

«Переважна більшість платників податків Волині демонструють відповідальне ставлення до свого конституційного обов’язку щодо сплати податків. Це має своє відображення у зростанні надходжень до держбюджету на 65 відсотків Окрім того, маємо плюс 18 відсотків до минулорічних показників надходжень у місцеві скарбниці. Ми сподіваємося, що завдяки налагодженому діалогу з сумлінним бізнесом успішно завершимо цей фінансовий рік», - зазначає в.о. начальника Головного управління ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Водночас, наголошують в ГУ відомства в області, впровадження сучасних технологій в роботу органів ДФС та максимальна увага до аналітичної складової в роботі, дозволяють волинським фіскалам досить швидко реагувати на потенційні ризики в наповненні бюджету.

«Аналізуючи наявну інформацію про стан розрахунків з бюджетом, зокрема здійснені операції з ПДВ, ми бачимо податкову історію кожного платника податків. Приємно відзначити, що волинська бізнес - спільнота в своїй переважній більшості - соціально відповідальна,» - підсумував Олександр Юристовський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ріст #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...