• Головна
  • Луцьк представили на засіданні Правління Асоціації міст України
10:08, 6 грудня 2015 р.

Луцьк представили на засіданні Правління Асоціації міст України

    На початку засідання до учасників звернувсяьГолова Верховної Ради України Володимир Гройсман, який наголосив, що асоціації органів місцевої влади мають бути двигунами реформи з децентралізації в Україні. За його словами, цьогоріч тривала робота над зміцненням позицій місцевого самоврядування, “відновленням бюджетної справедливості”, поверненням повноважень на місця. 

       “Наше стратегічне завдання - створити з кожної громади в Україні самодостатню громаду, яка матиме повний набір інструментів для надання якісних послуг людям в усіх сферах. Без вашої участі, наполегливості нічого не буде, тому дуже важливо, щоб ви були двигунами необхідних змін. І я щиро розраховую, що ваша позиція буде не тільки займати свої місця в органах місцевого самоврядування, а й виборювати правильні рішення на всіх рівнях і допомагати центральній владі робити зміни для того, щоб ваша робота була більш ефективною”, - зазначив Голова Верховної Ради.

       Крім того, присутні вирішили провести роботу з народними депутатами України з метою сприяння схваленню парламентом проектів законів України. Члени Правління АМУ обговорили аналіз проекту Державного бюджету України на 2016 рік в контексті податкової реформи, підготовлений Центром аналізу та розробки законодавства АМУ. За підсумками дискусії було схвалено Звернення Правління Асоціації міст України до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, народних депутатів України щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад в 2016 році.

       Присутні також окреслили основні напрями діяльності АМУ на 2016 – 2017 роки. Прийнято під час засідання й звернення щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад у 2016 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Асоціація #Романюк
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...