![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
10:05, 3 січня 2012 р.
19-річний волинянин, захищаючись від трьох хуліганів, відправив їх до лікарні
1 січня до правоохоронців надійшло повідомлення ЦРЛ про те, що до них з тілесними ушкодженнями звернулися жителі міста Ковель: Олександр С., 1978 року народження, Вадим Д., 1989 року народження, та Анатолій С., 1975 року народження.
Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у ВЗГ УМВС Волині.
Оперативно-пошуковими заходами встановлено, що тілесні ушкодження 1 січня 12:55 в місті Ковель по вулиці Поштовій спричинив 19-річний Станіслав К., житель міста Ковель, захищаючись від хуліганських дій вищевказаних осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...