• Головна
  • В Ковельській колонії провели тренінгові заняття «Вибір-10»
13:32, 8 грудня 2015 р.

В Ковельській колонії провели тренінгові заняття «Вибір-10»

3 та 4 грудня в Ковельській виховній колонії за участю Голови Ради центру профілактики «Вибір-10» Валерія Рябухи проведені тренінгові заняття. Інтерактивне навчання відбулося за просвітницько-профілактичною програмою «Вибір – 10». Науково-обгрунтована програма «Вибір» спрямована на первинну та вторинну профілактику ВІЛ/СНІДу, наркоманії, ризикованої поведінки та злочинності в молодіжному середовищі.

Десять базових сесій були направлені на протидію викликам злочинності, наркоманії, ВІЛ/СНІДу, формування у хлопців лідерських навиків, норм поведінки та цінностей.

Форма проведення занять відразу захопила увагу та інтерес підлітків. Хлопці визначали різницю між поняттями «вибір» та «відповідальний вибір», та на кого покладена відповідальність робити вибір. Ділилися роздумами про те, як вибір однієї людини впливає на інших, розглядали можливі варіанти прийняття відповідальних рішень, зважували наслідки своєї поведінки.

Крім того, вихованці колонії малювали свої плани на майбутнє, розповідали один одному, що вони планують змінити у своєму житті і яким способом досягатимуть поставлених цілей.

По закінченню тренінгу всі учасники отримали сертифікати та солодкі подарунки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колонія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...