• Головна
  • Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах
Новини компаній
11:51, 10 грудня 2015 р.

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах

Новини компаній

У Луцьку можна легко знайти помічника, який встановить змішувач, погуляє з собакою, зустріне дитину зі школи та приготує смачну вечерю.

Ці та інші можливості користувачам надає всеукраїнський онлайн-сервіс Метнись Кабанчиком, який орієнтований на швидкий пошук виконавців на різні побутові завдання. Відповідно, за допомогою нього кожен бажаючий може шукати підробіток.

Замовники економлять, виконавці заробляють
Як виявилося, багато жителів міста раді доручити помічникам обов’язкові задачі, на самостійне виконання яких не вистачає часу чи бажання. Послуги з прибирання квартир, дрібного ремонту чи догляду за домашніми улюбленцями надають і спеціалізовані агентства. Можна знаходити майстрів, наприклад, через об’яви в Інтернеті. Але замовник при цьому знаходиться в невигідних умовах: він не може впливати на розцінки (їх встановлює виконавець, і найчастіше вони завищені), а також до кінця не знає, який майстер прийде на виклик – не має змогу дізнатися рівень його кваліфікації, почитати відгуки.

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах (фото) - фото 1

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах (фото) - фото 1

Всі ці проблеми вирішує проект Метнись Кабанчиком, залучаючи звичайних містян, які володіють певними навичками. Для них це досить непоганий підробіток у Луцьку, а для замовників – можливість зекономити на послугах (в середньому на 30% у порівнянні з розцінками агентств) та обрати виконавця персоналізовано, попередньо проглянувши відгуки, рейтинг, портфоліо тощо.

Хто потрібен жителям Луцьку?
Практика показує, що містяни зацікавлені у досить широкому колі послуг. Наприклад, людей цікавить кур’єрська служба – досить велика категорія, що включає і кур’єрську доставку, і пасажирські та вантажні перевезення.

Попит є на домашніх майстрів, репетиторів, авторів курсових робіт, фрілансерів. Популярністю користується категорія побутових послуг, в яку входять, зокрема, послуги швеї (а також тут можна найняти няню, повара та інших спеціалістів). Взагалі, як повідомляють представники адміністрації ресурсу, можливість підробітку є для кожного, незалежно від кваліфікації, освіти, наявності чи відсутності досвіду.

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах (фото) - фото 2

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах (фото) - фото 2

Все задля безпеки
Щоб шукати підробіток, достатньо зареєструватись на сайті. Але щоб підвищити довіру замовників, краще отримати статус перевіреного виконавця. Для цього досить витратити з півгодини на заповнення спеціальної анкети (зокрема, там треба вказати паспортні дані), на вивчення правил сайту та здавання спеціального «екзамену», на онлайн-співбесіду. Після отримання статусу шанси на позитивні рішення замовників виростають. Взагалі безпека гарантується у всіх напрямках: зокрема, адміністрація не пропускає завдання від замовників, що містять ознаки шахрайства.

Ще одна перевага ресурсу – швидкість. В середньому на те, щоб залишити завдання, замовнику треба витратити 2 хвилини, щоб обрати виконавця – від 15 до 60 хвилин. Виконавці на пошук підробітку витрачають кілька хвилин на день – всі актуальні завдання надходять їм на пошту, тож спеціально влаштовувати пошук не потрібно.

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах (фото) - фото 3

Жителі Луцьку навчилися підробляти по-новому і економити час на хатніх справах (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#метнись кабанчиком
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...