• Головна
  • Хочуть змінити регламент Луцькради
14:25, 11 грудня 2015 р.

Хочуть змінити регламент Луцькради

Представники політичної партії «Громадський рух «Народний контроль»  пропонують внести зміни до регламенту міськради, щоб зробити її відкритішою,  а роботу – прозорішою. Депутат Павло Данильчук зареєстрував відповідний законопроект, тож його розглянуть на сесії Луцькради 23 грудня.

Про це повідомляють на сторінці «Народного контролю» у мережі Facebook.

Отож, серед новацій, які пропонує «Народний контроль» відміна акредитації ЗМІ, обов’язкова трансляція сесії на сайті міськради та зменшення до двох необхідної кількості для створення Фракцій. Окрім того, депутати пропонують створити дорадчо-погоджувальний колегіальний орган для підготовки організаційних питань роботи ради та  забезпечити поіменне голосування з оприлюдненням результатів на сайті.

«Народний контроль» також вважає  за доцільне  збільшити термін для скликання чергової сесії  та зняти часові обмеження для запитів і виступів .  Передбачається також можливість запровадження окремого порядку ухвалення рішень про бюджет, через прийняття Бюджетного регламенту та деталізація норм щодо депутатської етики та дисципліни.

У «Народному контролі» вважають, що прийняття нового Регламенту допоможе краще організувати роботу депутатів та дасть можливість зробити її більш відкритою та прозорою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...