• Головна
  • Бюджет виконано на всі 100% (ВІДЕО)
08:56, 14 грудня 2015 р.

Бюджет виконано на всі 100% (ВІДЕО)

Цьогоріч Луцький районний бюджет вдалося виконати на 100%. У наступному році депутати планують багато чого змінити та шукати нові пошуки співфінансування. Про це йшлося на третій позачерговій сесії Луцької районної ради. ЇЇ завдання - виявити недоліки у виконанні бюджету поточного року і накреслити плани розподілу коштів на наступний, 2016 рік. 

«Першочергово треба консолідувати свій депутатський склад. Тим більше, що в цьому депутатському складі є фахівці з різних галузей: медицини, освіти, дуже багато в нас аграріїв, потужних керівників аграрних підприємств, з якими потрібно знаходити спільну мову. Треба працювати спільно, і треба працювати на благо Луцького району», - каже Валентин Приходько з метою зробити ефективнішою і виконавчу гілку влади.

Запити депутатів стосувалися облаштування освітніх закладів – побудови, ремонту, заміни вікон, санвузлів, культурних об’єктів – сільських клубів, бібліотек, проекти з енергозбереження і енергоефективності. Незважаючи на різні політичні погляди і деякі суперечки в обговоренні, голосування в Луцькій районній раді були одностайними. Усього ж на третій сесії працювало 25 депутатів. Голова фракції політичної сили «УКРОП» Олександр Бляшук вважає, що освоювати лише районний бюджет – надто мало, належить розпочати пошуки співфінансування. «Як молодій людині, мені хочеться внести щось нове в розвитку Луцького району. Депутатський корпус Луцького району цікавиться і вивчає це питання й буде працювати, щоб залучити в Луцький район європейські гранти», - член бюджетної комісії, голова фракції політичної партії «УКРОП» Луцької районної ради Олександр Бляшук.

Окрім цього, в районній раді сподіваються на підтримку обласного та державного бюджетів, оскільки планів для здійснення є багато. А район, незважаючи на солідних бюджетоутворювачів, однаково не осилить нагальних потреб. Разом із тим, під час сесійного засідання обранці громади проголосували за присвоєння звань почесних громадян учасникам АТО посмертно, за зміни до програми соціального захисту району та програми матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#УКРОП #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...