• Головна
  • Демобілізованим лучанам провели екскурсії майбутньої професії
10:00, 15 грудня 2015 р.

Демобілізованим лучанам провели екскурсії майбутньої професії

У рамках Всеукраїнської декади зайнятості для демобілізованих учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю Луцький міський центр зайнятості провів 12 заходів. Декада зайнятості тривала з 1 грудня 2015 року по 10 грудня 2015 року. Про це інформує начальник відділу активної підтримки безробітних Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова

Заходи проводились для демобілізованих військовослужбовців та осіб з інвалідністю як в центрі зайнятості, так і поза його межами: Волинська обласна бібліотека імені Олени Пчілки, ПАТ «Волинь-Авто», Луцька міська МСЕК, повідомляє VIP.volyn.ua

До проведення залучали соціальних партнерів та роботодавців: Луцький фонд підтримки підприємництва, Волинський координаційний центр учасників АТО, ГО «Центр зайнятості вільних людей», ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД», ПАТ «Волинь-авто».

Для 9 демобілізованих військовослужбовців проведено економічну екскурсію на підприємство ПАТ «Волинь-Авто». Присутні ознайомились з історією підприємства, етапами розвитку, з основними напрямками діяльності та перспективами розвитку підприємства, умовами праці, обсягом заробітної плати, соціальними гарантіями для працюючих.

ПАТ «Волинь-Авто» - це сучасне, модернізоване автосервісне підприємство європейського рівня. Офіційний дилер Корпорації «УкрАВТО» з продажу легкових автомобілів - Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge, Opel, Chevrolet, Dаеwоо, Chery, Lada, ЗАЗ, вантажних - TATA та JAC, автобусів - I-VAN.

Для 20 осіб з інвалідністю проведено презентацію роботодавця ТОВ «ФОЗЗІ-ФУД». Фахівці з персоналу розповіли про специфіку підприємства, яке представлено у місті Луцьку двома магазинами «Сільпо», та ознайомили присутніх з наявними вакансіями та умовами праці.

Другого грудня в Луцькому міському центрі зайнятості, в рамках «Всеукраїнської декади зайнятості для демобілізованих учасників антитерористичної операції та осіб з інвалідністю» відбулася зустріч з Андрієм Сичуком, керівником Луцького фонду підтримки підприємництва, який розповів, що Фонд є виконавцем заходів Програми підтримки малого та середнього підприємництва у місті Луцьку.

Засновниками Фонду є: Луцька міська рада, Волинський обласний фонд підтримки підприємництва, Громадська організація «Волинський обласний бізнес-інкубатор». З допомогою Фонду можна реалізувати та втілити в життя бізнес у будь-якій сфері діяльності, адже кваліфікований склад фахівців нададуть як потрібну консультацію так і допоможуть з оформленням документів.

Також, з учасниками заходу спілкувалась директор Волинського координаційного центру учасників АТО Інна Голдованська. Такі заходи сприятимуть психологічній та професійній реабілітації учасників антитерористичної операції та людей з інвалідностю, підвищенню їх конкурентоспроможності на ринку праці та працевлаштуванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...