12:23, 17 грудня 2015 р.

311 мільйонів гривень на 5 років

У мерії прийняли комплексну Програму розвитку освіти у Луцьку на 2016-2020 роки. У дитсадках Луцька створять 220 додаткових місць. Відкриють інклюзивні групи та групи компенсуючого типу. Акцентували увагу на поглибленні міжнародного співробітництва з питань дошкільної освіти з громадською організацією ОМЕП.

Разом з тим, школи планують оснастити сучасним обладнанням навчальних кабінетів хімії, біології, фізики, географії та математики й встановити сучасні комп`ютерні класи із мультимедійними засобами. Також, за рахунок бюджетних коштів відбудеться оновлення фонду шкільних бібліотек сучасною навчально-методичною, навчальною, науково-популярною та довідковою літературою та фаховими періодичними виданнями.

Для обдарованих дітей у місті проводитимуться різноманітні конференції, семінари, олімпіади та турніри, укладатимуться договори про співпрацю із ВНЗ, забезпечуватиметься робота секцій та наукових товариств.

Обіцяють добудувати спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 1, спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 5, навчально-виховний комплекс загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 7 – природничий ліцей Луцької міської ради, загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 13 та загальноосвітню школу №27 (55-й мікрорайон).

Загалом програма складається із 9 розділів, які містять перелік заходів запланованих до виконання до 2020 року.

Насамкінець, варто відзначити, що сума фінансування Програми становить майже 311 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...