• Головна
  • Електронне урядування за 4 мільйони гривень у Луцьку
17:19, 17 грудня 2015 р.

Електронне урядування за 4 мільйони гривень у Луцьку

Програму створили з метою розвитку електронного урядування задля досягнення європейських стандартів якості електронних адміністративних послуг, електронної демократії, відкритості та прозорості влади міста для населення, громадських організацій та бізнесу.

Тож, програма передбачає створення єдиного інформаційно-телекомунікаційного простору виконавчих органів міської ради; створення та розвиток інформаційної інфраструктури системи електронного урядування; розвиток та широке впровадження засобів забезпечення віддаленого доступу до відкритої інформації; створення системи інформування про діяльність місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування й надання адміністративних послуг; надання електронних адміністративних послуг на основі єдиної інфраструктури інформаційної взаємодії з фізичними та юридичними особами та створення єдиної системи резервування даних.

Загалом на такі заходи із міського бюджету виділять 4,2 мільйона гривень. Окрім того, у разі виграшу відповідного конкурсу, оголошеного структурами Європейського Союзу, обсяг фінансового забезпечення Програми із небюджетних джерел буде визначено після розробки проектно-кошторисної документації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк #фінансування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...