На Волині землевпорядна служба у 2011 році зареєструвала майже 46 тисяч правовстановлюючих документів на землю

У Волинській області за 2011 рік управліннями (відділами) Держкомзему у районах (містах) області зареєстровано правовстановлюючих документів на землю всього 45839 - з них; 36429 державних актів на право власності на земельну ділянку виданих фізичним особам, 260 державних актів на право власності на земельну ділянку виданих юридичним особам, 677 державних актів на право постійного користування земельною ділянкою, 8469 договорів оренди землі.

Також у 2012 році робота не зупиняється на осягненому, територіальні органи Держкомзему у районах містах області продовжують реєструвати заяви громадян на отримання правовстановлюючих документів на землю.

Загалом було прийнято 33965 заяв на надання послуг з державної реєстрації (визначення кадастрових номерів земельним ділянкам, на державну реєстрацію земельної ділянки та державного акта або договору оренди земельної ділянки,на державну реєстрацію права власності на підставі цивільно-правового договору або свідоцтва про право на спадщину, заяв про надання витягу з Поземельної книги). З них задоволено 26300 заяв. В роботі знаходиться 7675 заяв.

Управління Держкомзему у районах, містах області працюють над питанням погашення заборгованості, організована робота з видачі правовстановлюючих документів суттєво зменшує черги громадян по прийому заяв на проведення робіт з державної реєстрації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі