• Головна
  • У Луцьку визначили кращого студента Волині
08:00, 23 грудня 2015 р.

У Луцьку визначили кращого студента Волині

У Луцьку визначили кращого студента Волині. Удруге поспіль перемогу здобула студентка з категорії студент митець. Цьогоріч кращою у цій категорії була Христина Сухоставська, яка й отримала звання кращого студента Волині

Конкурс відбувся 22 грудня, пише Ar.Volyn.ua

У конкурсі взяли участь переможці шести номінацій, які попередньо стали кращими кожен у своїй категорії. Тож між собою змагалися студент-громадський діяч Ірина Похват, студент-дизайнер Іванна Ткачук, студент-журналістЛюдмила Роспопа, студент-науковець Анастасія Біщаковська, студент-митець Христина Сухоставська та студент-програміст Юрій Поліш.

Відкрила вечір співачка Галина Конах. Ведучі вечора Вікторія Жуковська та Андрій Зубенко ні на мить не давали публіці сумувати та запрошували на сцену ансамблі та творчі колективи, які зривали неабиякі оплески.

Учасники змагалися у декількох конкурсах, зокрема відеовізитка, міні-інтерв’ю тощо. На конкурсі талантів кожен демонстрував те, завдяки чому переміг у своїй номінації: Людмила Роспопа разом зі своєю кішкою прочитала блог про добро, Іванна Ткачук продемонструвала свої дизайнерські роботи, Ірина Похват прочитала чуттєвий твір. Студентка-митець Христина Сухоставська виконала пісню, яку присвятила батькам, Анастасія Біщаковська продемонструвала аналіз найпопулярніших ток-шоу, а Юрій Лиш показав на розгляд журі власну графічну розробку.

Суддям було нелегко вибрати кращого з кращих. Проте за сумою балів перемогла студент-митець Христина Сухоставська, яка і отримала звання кращого студента Волині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Луцьк
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...