Рада дозволила медикам і ветеринарам використовувати кетамін

Верховна Рада дозволила фізичним особам-підприємцям, що здійснюють медичну і ветеринарну практику, використовувати в роботі наркотичні засоби.

За відповідний законопроект № 9021 в цілому проголосували 319 депутатів за мінімально необхідних 226.

Зокрема, Рада надала медикам і ветеринарам право отримувати ліцензії на здійснення господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

У пояснювальній записці зазначається, що на виконання відповідних міжнародних зобов'язань України до переліку наркотичних засобів і психотропних речовин віднесено низку хімічних сполук, що входять до складу лікарських та ветеринарних препаратів, які використовують фізособи в медичній і ветеринарній практиці.

З огляду на специфіку своєї діяльності, ці фізособи працюють без створення юросіб, що не дає їм змоги отримати ліцензії на використання лікарських і ветеринарних препаратів, що містять наркотичні засоби та психотропні речовини.

Нагадаємо, в липні Кабмін запропонував Раді дозволити фізичним особам-підприємцям, що здійснюють медичну і ветеринарну практику, використовувати в роботі наркотичні засоби.

Українські новини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі