«Фронт Змін» вимагає призначити начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту, який «готовий до діалогу з молоддю»

У зверненні координатор Молодіжного крила партії Оксана Лойко вимагає у очільника області оприлюднити інформацію про кандидатів, що претендують на посаду начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та обрати на цю посаду людину, «яка розуміє проблеми молоді і, на відміну від попереднього начальника, буде вирішувати їх та йти на діалог з представниками молодіжних громадських організацій».

Крім того у зверненні пропонується провести громадські слухання та обговорити кандидатури на посаду начальника управління із залученням представників громадських організацій області.

«Ми вважаємо, що начальником управління, яке реалізовує молодіжну політику в області має бути людина, яка розуміє молодіжні проблеми, яка готова йти на діалог з молоддю. Лише за таких умов можлива ефективна робота між управлінням і громадськими організаціями», - заявила Оксана Лойко.

Нагадаємо, що начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Микола Зайченко написав заяву про звільнення. Представники громадських організацій області неодноразово його критикували за непрозоре проведення конкурсів проектів програм серед громадських організацій та неефективну реалізацію молодіжних програм в області.

«Фронт Змін» вимагає призначити начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту, який «готовий до діалогу з молоддю», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі