![](https://s.0332.ua/section/logo/upload/pers/35/logo.png?20240727)
Вперше
13:24, 11 січня 2016 р.
У Луцьку відкрили виставку стікерів
Вперше
Вуличні художники з усієї України представили свої роботи стікер-арту у луцькій кафе-галереї «Виноград». Стікер-арт є мистецтвом графіті, що використовує зображення за допомогою наліпок. Виставку підготували організатори з творчого проекту «StanціяMisto». Костянтин Вогас є його ідейним натхненником, він розповідає, що виставка, де стікери представлені самостійно, у Луцьку відбувається вперше. У кожному місті у Кості є один помічник, який стає співорганізатором виставки. У Луцьку ним став Юра Карась, який подбав про місце проведення та учасників. Орієнтовно двадцять художників долучилось до проекту, мета одна - поширювати стікер-арт в Україні. Серед присутніх на відкритті розіграли скетчбуки партнерів та стікерпаки, а також провели творчий конкурс на розробку хенд-мейд стікеру «Луцьк Стильний». У «Винограді» експозиція стікерів триватиме до 30 січня включно. Вхід вільний.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:36
24 липня
20:40
22 липня
17:42
22 липня
live comments feed...