«Населення області повинно бути готовим до земельної реформи»

 

16.01.2012 року на селекторній нараді начальник Держкомзему в області Василь Василенко поінформував, що на Волині 237,6 тис громадян отримали право на земельну частку (пай). Державні акти на право власності оформлені для 203,6 тис громадян, що становить 86,7%, з них видано 190,4 тис (81%), ще 17 тис актів (7,2%) знаходяться у стадії розробки. Протягом 2011 року замінено на державні акти 2453 сертифікати.

Начальник Держкомзему також зазначив, що одним з пріоритетів здійснення державної політики у сфері розвитку земельних відносин є проведення до 1 січня 2013 року інвентаризації земель. Нині в області уже обліковано 64% площі.

Голова облдержадміністрації Борис Клімчук доручив профільному управлінню до середини поточного року видати 100% державних актів на право користування земельними ділянками громадянам, які мають на них право. «Люди повинні бути готові до ринку землі. Вони зможуть самостійно розпоряджатись земельними ділянками, які їм належать. А ми повинні створити всі умови, щоб гарантувати їм дотримання їхніх прав».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі