Луцьк долучився до всеукраїнського марафону тренінгів програми ActiveCitizens

Луцьк долучився до всеукраїнського марафону тренінгів у рамках програми «ActiveCitizens» (Активні громадяни) від Британської Ради.

Захід проходив 15-17 січня в обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки і зібрав близько 20 молодих людей.

На Волині такі тренінги проводилися у Луцьку та Ковелі, а одночасно вони проходили практично у всіх обласних центрах України, а також у менших містах – Переяслав-Хмельницькому, Слов’янську, Краматорську, Сєвєродонецьку, Дружківці, Новій Каховці, Мелітополі, Жмеринці, Миргороді, Маріуполі та інших.

«У Луцьку на тренінгах були присутні студенти, молоді працюючі люди, які навчалися будувати сталий розвиток суспільства, формувати довіру та порозуміння між громадою за допомогою соціальних ініціатив. Після тренінгу учасники презентували ідеї своїх соціальних ініціатив, які, можливо, будуть фінансово підтримані Британською радою», – розповіла майстер-фасилітатор тренінгу Олена Котис.

Базовий тренінг передбачає п’ять логічних блоків, кожен з яких є неодмінною умовою, «сходинкою» для наступного блоку. З учасниками говорять про роль особистості у соціальних діях, ведення діалогу, локальні громади і глобальні зв’язки, обговорюють питання сталого розвитку, діляться навиками планування і менеджменту проектів.

тренінг молодь
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі