На Волині могли незаконно роздати 300 гектарів землі?

На розширеному засіданні колегії прокуратури Волинської області обговорено підсумки роботи органів прокуратури області за 2011 рік та намічено заходи, спрямовані на підвищення якості, ефективності та результативності прокурорсько-слідчої діяльності. Про це інтернет-видання «Волинська правда» повідомили у прес-службі прокуратури Волині.

18 січня 2012 року в прокуратурі Волинської області відбулося розширене засідання колегії прокуратури області, на якому обговорено підсумки роботи органів прокуратури області у 2011 році та заходи, спрямовані на покращення їх діяльності, а також основні завдання на наступний період.

У роботі колегії взяли участь начальник Головного управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту та оборонно-промислового комплексу Віктор Вольський, військовий прокурор Луцького гарнізону Сергій Ботнар, міжміськрайпрокурори, керівники структурних підрозділів апарату прокуратури області.

Виступаючи перед учасниками розширеного засідання колегії, прокурор Волині Андрій Парака наголосив,що органи прокуратури області минулоріч працювали в умовах втілення докорінних змін на основних напрямках прокурорсько-слідчої діяльності. Ці зміни ініційовані особисто Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою, керівництвом Генеральної прокуратури і стосуються важливих організаційних, кадрових аспектів в діяльності наглядового органу краю. Зокрема, впроваджено нові підходи до планування і організації роботи колегії, приймання статистичної звітності про результати діяльності підпорядкованих прокуратур.

Внаслідок вжитих заходів вдалось досягнути позитивних результатів на окремих напрямках прокурорсько-слідчої діяльності. Знизився рівень злочинності серед неповнолітніх, вчинених злочинів у стані алкогольного сп’яніння, окремих категорій злочинів проти власності та громадського порядку.

Ефективно здійснювалась правозахисна діяльність у сфері оплати праці, загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Заборгованість із виплати заробітної плати на Волині зменшилась на 5,2 млн. гривень , з внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування – на 3 мільйонів гривень.

Площа земель, незаконне надання яких попереджено за своєчасного прокурорського реагування, становить понад 300 гектарів.

«Захист конституційних прав людини та інтересів держави, протидія корупції залишаються незмінними пріоритетами в роботі органів прокуратури Волині,- наголосив на засіданні колегії прокурор Волинської області Андрій Парака, - ці та ряд інших пріоритетів визначені Генеральним прокурором України у здійсненні наглядової діяльності. Відповідальність кожного прокурорського працівника за доручену йому ділянку роботи та прагнення досягти належного кінцевого результату - є головною умовою вирішення поставлених перед нами завдань».

Колегія заслухала інформації заступників прокурора області Сергія Масалова та Валерія Невірця, звіти прокурорів Локачинського, Любомильського, Ратнівського районів, Ковельського міжрайонного та природоохоронного прокурорів.

Підсумовуючи підсумки роботи колегії, начальник Головного управління правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту та оборонно-промислового комплексу Віктор Вольський додатково наголосив на визначених Генеральною прокуратурою України пріоритетах у роботі та подальшій організації діяльності органів прокуратури Волинської області з обов’язковим врахуванням вимог Генерального прокурора України, нових підходів до здійснення прокурорсько-слідчої діяльності. За рішенням розширеного засідання колегії прокуратури області розроблену низку заходів,спрямованих на досягненні визначеної мети.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі