«Фронт Змін» вимагає заслухати звіт головного освітянина Луцька

Депутати партії «Фронт Змін» вимагають заслухати звіт начальника управління освіти Олега Гребенюка у зв’язку із фактами скорочення працівників освіти, скорочення навчальних годин, графіка роботи навчально-виховних закладів, урізання окремих ставок вчителів.

В кінці грудня було прийнято бюджет міста згідно якого недофінансування галузі освіти становить 30 млн. гривень. З них 19 млн. грн. – це фонд заробітної плати. Загалом освіта міста Луцька профінансована лише до жовтня 2012 року включно.

У зв’язку із цим вже сьогодні почалась оптимізація видатків у освіті. Вчителів та працівників садочків змушують за свій рахунок іти у неоплачувані відпустки, скорочуються навчальні години, графіки роботи навчально-виховних закладів, окремих ставок вчителів. Це при тому, що освіта – це одна із галузей, працівники якої отримують найнижчі зарплати.

У зв’язку із цим, з метою вирішення питання недофінансування галузі освіти та зняття соціальної напруги в місті, фракція партії «Фронт Змін» вимагає заслухати на черговому пленарному засіданні Луцької міської ради інформацію начальника управління освіти Олега Гребенюка з приводу проведення заходів з оптимізації освітянських закладів міста в розрізі виконання бюджету на 2012 рік.

Із таким зверненням до голови Луцької міської ради Миколи Романюка звернувся депутат Луцькради, член партії «Фронт Змін» Павло Данильчук.

Крім того, «Фронт Змін» пропонує додатково вивчити це питання та віднайти можливості профінансувати галузь в повному обсязі. Ми заявляємо, що економія видатків в освіті жодним чином не повинна торкатися заробітних плат вчителів, вихователів та інших працівників освіти.

«Фронт Змін» вимагає заслухати звіт головного освітянина Луцька, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі