Романюк запропонував 2012 рік оголосити у Луцьку роком культури і туризму

За участю Луцького міського голови Миколи Романюка та його заступника Василя Байцима відбулася робоча зустріч на тему: «Розвиток туризму в місті у 2012 році», - інформує Луцька міська рада.

Під час зустрічі міський голова Микола Романюк зазначив, що у 2011 році були зроблені певні напрацювання у сфері туризму. «Багато міст в Україні досягли значних успіхів у цьому напрямку. Тому у цьому році нам необхідно почати реалізовувати певні проекти, які сприятимуть формуванню Луцьку туристичного іміджу», - зауважив градоначальник. Він запропонував оголосити 2012 рік в місті роком культури і туризму.

Начальник відділу розвитку туризму Наталія Бунда розповіла про стан та потенціал туризму у Луцьку. На її думку, 2012 рік може дати значний поштовх для розвитку туристичної галузі міста. Цьому сприятимуть ряд факторів. Зокрема, на території України проходитиме фінальна частина чемпіонату Європи з футболу, а тому нашу державу відвідає велика кількість туристів з-за кордону. Значна частина їх подорожуватиме через територію Волинської області.

Наступним чинником є те, що Луцький замок є одним з переможців Всеукраїнської акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». Цим також можна зацікавити туристів, - вважають у мерії. Також в обласному центрі проводиться багато культурно-мистецьких заходів, які можуть викликати інтерес як в мешканців інших областей України, так й іноземців.

Пріоритетні напрямки розвитку туризму у місті на цей рік є: промоція міста як туристично привабливого; відкриття та функціонування Центру туристичної інформації та послуг; розвиток подієвого туризму; надання якісних туристичних послуг; створення системи туристичного ознакування міста.

За словами Наталії Бунди, головним туристичним об’єктом міста є Державний історико-культурного заповідника «Старий Луцьк». Вона вважає, що необхідно провести благоустрій території, зокрема, усунення стихійних сміттєзвалищ, вирубку старих та гнилих дерев, облаштування території біля вежі Чарторийських та навколо Луцького замку.

Також планується облаштування в місті оглядового майданчика з виглядом на заповідник. Крім того, необхідно зробити якісне підсвічення пам’яток архітектури, релігійних споруд, закладів культури, освітніх установ, банків тощо, а також святкові тематичні ілюмінації.

Важливим елементом у розвитку туризму міста є залучення інвестицій у різні сфери економіки міста, що дасть можливість покращити туристичну інфраструктуру. Необхідно розробити інвестиційні пропозиції для потенційних інвесторів. Велику роль у цьому процесі відіграє інформаційна робота. Так, потрібно максимально поширювати інформацію про місто, культурні і мистецькі заходи через різні канали комунікації.

У ході дискусії учасники наради висловили ряд пропозицій щодо шляхів розвитку туристичної галузі міста. Ці пропозиції будуть опрацьовуватися структурними підрозділами міської ради та вивчатимуться можливості їх реалізації.

ВІП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі