• Головна
  • Третину волинського молока надоюють у Луцькому районі
12:00, 20 січня 2012 р.

Третину волинського молока надоюють у Луцькому районі

У галузі сільського господарства Луцького району спостерігаються позитивні тенденції. У цьому, оперуючи статистичними даними, переконувала начальник управління статистики сільського господарства та навколишнього середовища головного управління статистики в області Світлана Томащук під час оперативної наради у голови Луцької РДА.

За словами Томащук, позитивні тенденції у сільському господарстві особливо відмічаються у галузі рослинництва, переважну частину якого становить вирощування зернових.

За її словами, перевагу у Луцькому районі серед технічних культур надавали ріпаку, яким було засіяно 11,3% загальної площі. На 454 гектари зменшилися посіви кормових культур.

Світлана Томащук відмітила, що минулого року була хороша урожайність, яка становила більше сорока центнерів з гектара. Це, своєю чергою, сприяло збільшенню обсягів виробництва сільськогосподарської продукції.

Фермери переважно займалися виробництвом овочів. Так, Луцький район за результатами 2011 року зайняв перше місце із вирощування цукрового буряку та друге – по зернових.

Також район є лідером із чисельності поголів’я у галузі тваринництва. Статист відмітила, що вирощують тварин у районі трішки більше, ніж реалізують, що також є позитивом. Не забула Світлана Томащук згадати про те, що третина надоїв молока в області також припадає на цю територію. Ріст у цьому напрямі протягом року забезпечували десять господарств із вісімнадцяти.

«Сільськогосподарський рік, можна вважати, закінчився вдало», - констатувала доповідач.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...